Kokias kūno problemas gali padėti išspręsti plastikos chirurgai?

Į plastikos chirurgus tiek vyrai, tiek moterys kreipiasi dėl dviejų pagrindinių priežasčių: jie nori būti sveiki arba jie nori būti gražūs. Kartais šie du norai persipina – pavyzdžiui, žmogus nuolat serga kvėpavimo takų ligomis dėl kreivos nosies pertvaros, o kartu nori tiesios ir gražios nosies. Plastinė operacija jam – dvigubai naudinga išeitis. Kokius dar kompleksus ir sveikatos sutrikimus gali padėti įveikti plastikos chirurgai?

Psichologinis diskomfortas dėl savo išvaizdos

Plastikos chirurgasMasyvi nosis su kuprele, maža arba pernelyg didelė krūtinė, dėl per aukštai esančių antakių nuolat atrodantis kaip „nustebęs“ veidas, pernelyg aktyviai veikiančios prakaito liaukos, atlėpusios ausys, nemalonius įvykius primenantys aiškiai matomi randai – tai tik keletas pavyzdžių, neigiamai veikiančių žmogaus išvaizdą, o kartu – jo psichologinį komfortą, pasitikėjimą savimi ir net santykius su aplinkiniais.

Plastikos chirurgai yra pasiruošę padėti atsikratyti kompleksų, kuriuos jūs su savimi „nešiojatės“ nuo paauglystės ar net nuo pat vaikystės, taip pat pašalinti tuos kūno pasikeitimus, kurie atsirado dėl persirgtų ligų (pavyzdžiui, suplonėjusias blauzdas). Juk ne visi pacientai į plastikos chirurgus kreipiasi norėdami pakeisti savo išvaizdą – kai kurie jų tiesiog nori ją susigrąžinti tokią, kokia buvo anksčiau. Ypač tai „galioja“ vyrams, kurie po gatvės muštynių ar kito nelaimingo atsitikimo nori atstatyti sulaužytą nosį ir seniau turėtą jos formą bei moterims, norinčioms atgauti savo formas po nėštumo ir gimdymo.

Pablogėjusios organų funkcijos ir skausmas

Plastikos chirurgai sprendžia ne tik estetines jūsų kūno problemas. Jis padeda įveikti skausmą, sumažinti ar visiškai pašalinti kai kuriuos šalutinio vaistų poveikio arba laiko, nesveiko gyvenimo būdo sukeltus padarinius. Jeigu jūsų akių vokai tiek nukaro, kad praktiškai „užkrito“ ant akių – plastinė vokų pakėlimo operacija gali ne tik pagražinti jūsų veidą, bet ir pagerinti regėjimo funkciją.

Grožio specialistai gali pašalinti hemangiomą (nepiktybinį kraujagyslių naviką), sumažinti per dideles moters krūtis, kurių svoris sukelia stiprius nugaros skausmus, panaikinti riešo kanalo sindromą, dėl kurio sukelto skausmo negalima nei normaliai dirbti, nei gyventi, padėti atsikratyti įaugusio kojos nago. Plastikos chirurgų dėka jūs galite pamiršti net galvos skausmą – kai kurių tyrimų duomenimis, tai gali padėti padaryti veido patempimo operacija.

Kai kurias sveikatos problemas galutinai išspręsti galima tik pasitelkus plastinę chirurgiją. Viena tokių problemų, su kuria dažniausiai susiduria 50 metų (o kartais net jaunesnės) moterys – dubens organų smukimas žemyn, sukeliantis šlapimo nelaikymą, gausias išskyras, lytinio gyvenimo sutrikimus ir psichologines problemas. Plastikos chirurgas operacijos metu įstato specialų implantą, kurį beveik visais atvejais kompensuoja ligonių kasa.

Taigi, nereikia plastikos chirurgų įsivaizduoti vien kaip dirbtinių krūtų ir riebalų nusiurbimo specialistų. Vieną dieną jums gali prireikti jų pagalbos jei ne dėl grožio, tai dėl sveikatos problemų.