Atjaunėjusi brandžios moters oda – svajonė, lazerio pagalba galinti tapti realybe

Norint atrodyti jaunai, nesvarbu kokia yra moters figūra – kiekvienam kūno sudėjimui galima rasti idealiai tinkančius rūbus, pabrėžiančius jos jaunatviškumą. Nesvarbu ir tai, kokios spalvos yra jos plaukai – net žila „spalva“ dabar madinga. Nėra labai svarbu, ar norėdama kuo ilgiau atrodyti jaunai, moteris užsiaugina ilgus nagus, ar jie trumpi – svarbiausia, kad tvarkingi ir papuošti jaunatviškomis spalvomis. Visgi yra vienas tikrai svarbus dalykas norint atrodyti jaunai – tai oda. Jauna oda yra skaisti, lygi ir švelni, stangri ir glotni – tokia, kokią turime jaunystėje. Kaip tokią odą išlaikyti kuo ilgiau? Dermatologijos ir grožio klinikose galima išbandyti galybę odos atjauninimo procedūrų. Šį kartą atkreipiame dėmesį į odos atjauninimą lazeriu.

Odos atjauninimas lazeriu dermatologijos klinikojeApie lazerį kaip odos gydymo ir gražinimo priemonę tikriausiai jau teko skaityti ne vieną straipsnį. Ne paslaptis, kad tiek įžymybės, tiek kitos veiklios moterys taupydamos laiką naudojasi dermatologijos klinikų paslaugomis. Lazerinės procedūros sparčiai populiarėja dėl to, kad, skirtingai nei gulimasis po plastikos chirurgo peiliu, odos gydymas ir gražinimas lazeriu nėra invazinis, taigi nepalieka randų ir nereikalauja ilgo bei skausmingo gijimo proceso. Odos atjauninimas lazeriu – tai procedūra, kurios metu visus odos sluoksnius veikiant lazerio skleidžiamais impulsais, pašalinamas odos perteklius, išlyginamos raukšlės, patempiama oda ir paskatinama kalogeno (medžiagos, atsakingos už regeneracinius odos procesus) gamyba.

Daugeliui moterų vos įkopus į trečiąją dešimtį pradeda tamsėti paakiai, išryškėja mimikos raukšlelės, keičiasi (pilkėja) odos spalva, ji praranda iki tol turėtą skaistumą. Skruostai suglemba, atsiranda pigmentinių dėmių. Odos atjauninimas lazeriu gali padėti išspręsti visas šias išvardintas problemas. Kiekvienai jų yra tinkamiausias lazerinio gydymo metodas, todėl pirmiausia apsilankius pas gydytoją-dermatologą reikėtų įvardinti didžiausią savo odos problemą.

Odos atjauninimo lazeriu procedūra prasideda nuo odos būklės įvertinimo ją „skenuojant“ lazeriu. Lazerio pagalba odoje yra sukuriami tam tikri išilginiai vamzdeliai – zonos, supamos lazeriu nepaveiktų odos audinių. Šios zonos – tai probleminiai (pertekliniai) odos plotai, kurie pamažu pašalinami, nes yra veikiami aplink šiuos plotus lazeriu suaktyvintų ląstelių. Lazeris suaktyvina ne tik odos ląsteles, išsidėsčiusias aplink problemines odos vietas, bet ir kalogeną – natūralią odoje esančią medžiagą. Taigi oda „atjaunėja“ ne tik procedūros metu – jaunėjimo procesai vyksta dar keletą mėnesių po jos.

Pati odos atjauninimo lazeriu procedūra trunka kiek ilgiau nei valandą, jeigu įskaičiuosime pasiruošimo jai laiką ir malonias odos nuraminimo procedūras po gydymo. Prieš procedūrą oda yra patepama specialiu nuskausminančiu kremu, o po jos – atšaldoma. Nors gijimas atjauninus odą lazeriu trunka gerokai trumpiau nei po plastinės operacijos, kurį laiką po šios procedūros reikia vengti garų, tiesioginės saulės spindulių ir odos drėkinimo specialiai tam neskirtomis priemonėmis.