Veiksmingesnis nereikalingo plaukuotumo atsikratymo būdas – plaukų šalinimas lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu – jau nebe naujiena Lietuvos grožio pasaulyje. Šią nepageidaujamų plaukelių naikinimo procedūrą siūlo ir savo klientams rekomenduoja kone kiekviena dermatologijos klinika Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Bijodami skausmo, didelių išlaidų ar tiesiog nežinodami, kaip atliekama plaukų šalinimo lazeriu procedūra, kai kurie pacientai bijo ja pasinaudoti, tačiau tiek moterys, tiek vyrai vis labiau domisi šiuo veiksmingu būdu atsikratyti nepageidaujamo plaukuotumo.

Kaip šalinami plaukai odos klinikojeDidelis plaukuotumas jau seniai nėra vien tik moterų problema. Anksčiau laikytas vyriškumo simboliu, šiandieniniame pasaulyje gausus plaukuotumas neretai asocijuojamas su higienos trūkumu. Dėl šios priežasties plaukų šalinimo lazeriu procedūra taikoma abiejų lyčių pacientams. Ji tampa ypač populiari šiltuoju metų laiku, kai dažnai lankomasi paplūdimiuose, prie vandens telkinių, tačiau ir šaltuoju sezonu pacientai džiaugiasi jos teikiamais privalumais: nebereikia naudoti depiliacinių priemonių einant į pirtį ar vykstant atostogauti į šiltuosius kraštus. Be to, šaltuoju sezonu šią procedūrą atlikti paprasčiau, nes prieš ją ir po jos negalima degintis saulėje ar soliariume

Plaukų šalinimas lazeriu patinka kultūristams, šokėjams, modeliams, kitų specialybių, kurios reikalauja nuolat būti atsikračius nereikalingų plaukelių, atstovams. Lazeriu galima šalinti plaukelius nuo bet kurios kūno vietos: pažastų, bikini zonos, kojų, rankų, nugaros, krūtinės, veido.

Vienos plaukų šalinimo lazeriu procedūros kaina priklauso nuo kūno ploto, nuo kurio norima šalinti plaukelius. Bendro procedūrų kurso kaina priklauso nuo to, kiek tokių procedūrų reikės. Internetinėje erdvėje galima rasti įvairių nuolaidų, akcijų, kurias taikant plaukus galima pašalinti pigiau. Šiaip ar taip, įvertinus tai, kiek jūs išleistumėte skustuvams ir kitoms depiliavimo priemonėms tuo metu, kai plaukų šalinti nereikės juos panaikinus lazeriu, įsitikintumėte, kad greičiausiai išleistumėte tiek pat ar net sutaupytumėte.

Plaukų šalinimas lazeriu nėra skausmingas, greičiau ne itin malonus dėl lazerio skleidžiamos pulsuojančios šviesos. Nemaloniems pojūčiams sumažinti naudojami specialūs antiseptiniai kremai, odos šaldymo sistemos. Procedūra atliekama ant iš anksto nuskustos odos. Lazerio skleidžiami impulsai paveikia plaukų svogūnėlius, todėl plaukai ilgą laiką neatauga. Priklausomai nuo paciento plaukuotumo ir plaukų spalvos, kūno ploto, nuo kurio šalinami plaukai, procedūrą gali tekti pakartoti nuo vieno iki šešių kartų. Kuo plaukai plonesni ir šviesesni, tuo daugiau reikia procedūrų.

Prieš plaukų šalinimą lazeriu ir po jo būtina ypatingai kruopščiai prižiūrėti odą, ją nuolat drėkinti. Dieną ar dvi po procedūros reikia vengti fizinio krūvio, kuris gali sukelti gausų prakaitavimą ir pakenkti po lazerinės procedūros pavargusiai odai. Pašalinus plaukus lazeriniu būdu kurį laiką reikia vengti ir pirties, negalima stipriai trinti depiliuotų vietų prausiantis.

Plaukų šalinimas lazeriu neatliekamas kūdikio besilaukiančioms moterims, vėžiniais susirgimais sergantiems ligoniams, pacientams, turintiems pūslelinę ar vartojantiems jautrumą šviesai stiprinančius vaistus.