Dantų balinimo namuose patarimai

Daugelis žmonių jaučiasi nepatogiai, jei negali šypsotis balta ir gražia šypsena. Dauguma šių žmonių domina įvairūs būdai, kaip gali sėkmingai balinti dantis namnuose. Čia rasite „namų” dantų balinimo patarimų, kad padės jums, turėti šviesus dantis, baltą šypseną.

Vienas iš pirmųjų dantų balinimo patarimų naudoti šiek tiek druskos ir citrinų sulčių. Daugelis žmonių, atrado, kad sumaišius šias dvi efektyvias valymo priemones, o paskui jas taikyti dantims, jie valomi, pakankamai gerai. Tai yra paprastas ir veiksmingas būdas užtikrinti, kad jūsų dantys valomi tinkamai. Be to, jis yra saugus ir kainuoja labai mažai. Tai galite padaryti namie dantų balinimo formulė, kuri gali būti naudojama keletą mėnesių!

Vienas iš seniausių įrankių, kai ji ateina į titulinį dantų balinimo, bet vienas iš labiausiai veiksmingas soda įgyvendinimas. Daugelis žmonių gyvena su šiuo sprendimu. Jums tiesiog reikia šiek tiek soda, patalpinkite jį į konteinerį, tada pridėkite pakankamai vandens, kad pastos pavidalo sprendimą. Po teisinga seka, Jūs paprasčiausiai patalpinate sprendimą dėl dantų šepetuku ir valyti dantis, taip, jei jūs naudojate dantų pastą. Daugelis žmonių mano, kad ši priemonė dantų balinimas yra efektyviausias, jei parduotuvėje nusipirko iš anksto plauti sprendimą pirkti. Daugelis gali tiesiog pasirinkti iš anksto nuplauti su soda ir vandens tirpale.

Daugelis žmonių gyvena tikrosios galios apelsinų, kai kalbama apie namų dantų balinimas sprendimus. Jis sakė, kad jei asmuo priima apelsinų žievelės ir patrinti savo nugarą palei dantų, dantų, natūralaus blizgesio. Tai pasirodė esąs veiksmingas ir saugus daugeliui žmonių. Daugelis žmonių tuo pačiu santykiu, naudojant lupenomis, kad apsaugoti citriną. Šis metodas yra efektyvesnis, jei jūs įtraukiate į žievelės druskos lašą.

Yra daug žmonių, kurie bandė naudoti sodą ir nedidelį kiekį vandenilio peroksido, pasigaminti dantų balinimo priemones. Nors jis paprastai yra labai veiksminga, jūs turite būti labai atsargūs, kai naudojate šį balinimo tirpalą. Vandenilio peroksidas neturėtų nuryti ne visiems. Jei jūs nuryti peroksidas, svarbu išgerti bent stiklinę vandens, atsitiktinis rijimas. Tai užtikrina, kad skiedžiamas vandenilio peroksido poveikis.

Be to daugelis balinimo sprendimų pirmiau minėtų, svarbu, kad jūs vykdo gerą burnos higieną, kai norite išlaikyti šviesią baltą šypseną. Jums reikia valyti po kiekvieno valgio ir užkandis (jei įmanoma), ir siūlas. Jūs taip pat turėtumėte naudoti gerą burnos skalavimo skystis. Tie, kurie turi antiseptinių savybių, yra geriausia, nes kaip skalavimo yra susirūpinęs. Nepamirškite valyti liežuvį ir nušluoti žandikaulio viduje taip pat. Visi šių veiksmų padės užtikrinti, kad jūsų dantys turi būti švarios ir baltos!