Nauja gyvenimo kokybė su dantų implantais

Ar žinojote, kad galima implantuoti laimę? odontologijos klinikoje mūsų gydytojai – odontologai tai gali padaryti!
Vieno, kelių, ar net visų dantų netekę žmonės dažniausiai jaučiasi nepatogiai, nepasitiki savimi. Tačiau jau šiandieninėje medicinoje viskas yra įmanoma. Mažas gabalėlis titano gali atgaivinti Jūsų šypseną ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.
Burnos chirurgas pasakoja apie pagrindinius ir svarbiausius dantų implantų privalumus.
Turbūt vienas svarbiausių privalumų yra danties išsaugojimas – sveiko danties išsaugojimas. Kadangi dantų implantai yra naudojami plyšiui užpildyti ir greta esančių  dantų nereikia šlifuoti jie yra nepažeidžiami ir yra išsaugomas natūralus danties paviršius.
Senjorai su dantu implantaisKitas svarbus privalumas yra estetika. Šiandieninėje visuomenėje išvaizda, estetika ir funkcija yra neatskiriami dalykai. O dantų implantai yra sukurti taip, kad teiktų stabilumą ir naują savybę – natūralią išvaizdą.
Trečia priežastis kodėl verta rinktis dantų implantus yra galimybė džiaugtis. Dantų implantai atkuria kramtymo funkciją, netrukdo bendrauti ir svarbiausia atrodo kaip natūralūs dantys. Todėl pacientai šypsodamiesi, valgydami ar kalbėdami gali jaustis patogiai.
Kita labai svarbi priežastis rinktis dantų implantuos yra kaulo išsaugojimas. Kadangi dantų implantai visą kramtymo jėgą perduoda žandikauliui, o tai leidžia išsaugoti kaulą.
Reikia nepamiršti, kad dantų implantai yra ilgalaikis sprendimas. Suaugę su kaulu, dantų implantai atstoja natūralių dantų šaknis. Su dantų implantais žmonės jaučiasi ir atrodo kaip su savo tikrais dantimis. Dantų implantai visai nesiskiria nuo natūralių dantų, yra lengvai prižiūrimi ir tarnauja visą gyvenimą.
Pasirinkę dantų implantus, burnos chirurgas sako, kad pradėsite mėgautis gyvenimu, jausitės patogiai, nebijosite ir norėsite kalbėti, bendrauti, juoktis, bučiuotis ir valgyti.