Limfodrenažinis masažas padeda panaikinant celiulitą

Su celiulitu reikia kovoti aktyviai

Celiulitas – tai pokyčiai odos riebaliniame audinyje, matomi plika akimi ir primenantys apelsino žievelę. Dažniausiai celiulitas atsiranda keičiantis hormonams – paauglystėje ar nėštumo metu – ir yra beveik be išimčių būdingas tik moterims.

Ne paslaptis, kad norint atsikratyti celiulito, tenka imtis įvairių priemonių. Geriausias derinys – sportas, sveika mityba ir rūpinimasis savo oda. Odą nuo celiulito gali padėti išgelbėti kavos tirščiai, specialūs kremai ir limfodrenažinis masažas.

Kaip limfodrenažinis masažas padeda kovoti su celiulitu?

Limfodrenažinis masažas atliekamas specialaus aparato, formuojančio slėgio bangas, pagalba. Slėgio bangos iš organizmo padeda išstumti nereikalingas medžiagas (įskaitant ir riebalų perteklių) ir pagreitinti procesus, padedančius kovoti su celiulitu. Šie procesai – tai kraujo ir limfos tekėjimas bei medžiagų apykaita.

Limfodrenažinis masažas arba masažas slėgiu negali būti vienintelė kovos su celiulitu priemonė, tačiau jis gali tapti vienu iš stiprių ginklų, norint nugalėti nepageidaujamą „apelsino žievelės odos“ efektą. Reguliariai masažuojant odą, joje susikaupę riebalai yra išjudinami, o sporto dėka – pašalinami iš organizmo natūraliu būdu. Sveika mityba ir nuolatinės limfodrenažinio masažo procedūros neleidžia formuotis naujam celiulitui.

Limfodrenažinis masažas ne tik padeda odą išvaduoti nuo celiulito, bet ir ją stangrina, suteikia jai elastingumo. Šią masažo rūšį neretai renkasi sportininkai, kadangi jis atpalaiduoja raumenis, mažina sąstingį juose, malšina kojų nuovargį ir skausmą. Limfodrenažinis masažas taip pat turi teigiamos įtakos odos tonizavimui. Limfodrenažinis masažas gelbsti, kai per trumpą laiką netenkama daug svorio arba atvirkščiai – labai greitai jo priaugama (pavyzdžiui, po nėštumo).

Kada kovai su celiulitu verta pasitelkti lifodrenažinį masažą?

Kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas. Jau seniai žinoma kad celiulitas gali kankinti ne tik antsvorio turinčius, bet ir lieknus žmones, kurių medžiagų apykaita nevyksta pakankamai greitai. Limfodrenažinio masažo procedūras patartina rinktis pacientams, kurie negali atsikratyti ant pilvo ar šlaunų susikaupusių riebalų, net jeigu tinkamai laikosi dietos. Taip pat ši masažo rūšis padės moterims ir vyrams, praktikuojantiems sveiką gyvenimo būdą, sportuojantiems, tačiau vis tiek kenčiantiems nuo celiulito duobutėmis išmargintos odos.

Patarimai, norintiems išvengti celiulito

Nors celiulitas gali būti paveldimas arba atsirasti dėl sutrikusios hormonų pusiausvyros, jo atsiradimui daugiausia įtakos turi netinkamas gyvenimo būdas. Celiulitas linkęs kauptis ant žmonių, kurie netinkamai maitinasi, nesportuoja ir dėvi netinkamą aprangą, odos.

Jei norite atsikratyti arba išvengti celiulito, reguliariai masažuokite odą (pavyzdžiui, įsigykite limfodrenažinio masažo procedūrų kursą). Svarbu valgyti daug vaisių ir daržovių, skaidulų turinčio maisto, gerti daug vandens. Taip pat reikia reguliariai sportuoti ar bent jau mankštintis, nerūkyti.